עכשיו קצת עלינו..

אודות FINTECH

אתר "FinTech" הוקם בכדי להנגיש ולפשט עבור כלל הציבור הישראלי את המידע השימושי והממוקד ביותר מכל קצוות העולם הפיננסי: ביטוחים, משכנתאות, פנסיה והשקעות.
מדוע הקמנו את האתר?
בואו ונודה באמת – היו מקרים בחיים בהן התעסקות פיננסית כזו או אחרת הייתה קצת מורכבת או מבלבלת, זה קרה לכל אחד ואחת מאתנו, וזה טבעי לחלוטין – לא כולנו בקיאים בעולם הפיננסים על שלל צדדיו השונים: ממתי מדד תשומות הבניה הוא מידע טריוויאלי? באיזה שלב בדיוק נכנסת לשיחה "הרפורמה בביטוחי החיים" כשיושבים עם חברים על בירה בפאב? ועם יד על הלב, כמה פעמים כבר שמעתם את הבדיחה על חופשת סקי ב-"הר הביטוח"? אנחנו ב-FinTech כבר סבלנו מספיק מהבדיחה הזו, ולכן החלטנו שגם לכם יש את הזכות להיכנס אל תוך עולם הכלכלה הישראלי ולמצוא אותה שם – ליד כל המידע הכלכלי הנחוץ לכם, עבור כל התעסקות פיננסית, בכל שלב בחייכם.

מה אנחנו רוצים שתיקחו מהאתר?

הנה מה שבאמת יעלה לנו חיוך על הפנים

הידיעה שכל אחד ואחת אשר מבקר/ת באתר FinTech –עושה צעד אחד נוסף אל עבר ראייה הוליסטית של עולם הפיננסים בישראל. חשוב לנו שתדעו כי בכל תהליך כלכלי כזה או אחר –  אתם אף פעם לא לבד. תמיד אתם יכולים לבוא לכאן ולהשתמש במידע שנמצא באתר.

ומה בעצם נותן לך אתר FINTECH

הוא יעניק לכם את כל המידע שאתם זקוקים לו בכדי שתוכלו לבחור משכנתא משתלמת, יעדכן אתכם על כל הרפורמות והשינויים בתחום הביטוחים בישראל. הוא יעזור לכם לדעת איך לנהל בצורה טובה יותר את כספי החיסכון הפנסיוני שלכם, יגלה לכם על אפיקי השקעה משתלמים בשוק ההון.

 

במילים אחרות, אתר FINTECH חושף אתכם לכל פיסת מידע הכרחי שיכולה לשמש אתכם כדי לחסוך את הכסף שלכם ואף להגדיל את הסכום שלו.​