השקעות אלטרנטיביות

השקעות לא מתחילות ונגמרות במניות, אג"ח או תעודות סל. ישנם אינספור אפיקי השקעה בהם הכסף שלכם יכול להרוויח בגדול, כשהוא נתון בסיכון קטן. החל מהשקעות בחברות לטכנולוגיה פיננסית, דרך השקעות בתחום אנרגיה ירוקה ומתחדשת ועד להשקעות בהלוואות חברתיות ובמסחר אוטומטי – אתר FinTech עושה לכם סדר בתיק ההשקעות ועוזר למנף את התשואה שלכם הכי גבוה שאפשר.

קטגוריות: מימון המונים, פינטק, טכנולוגיה ירוקה

חברת ביטוח

העתיד ירוק מתמיד: זה הזמן להשקיע באנרגיה ירוקה

בתור חלק מהמין האנושי עלייתה של תעשיית האנרגיה הירוקה (קלינטק) היא טובה מאוד עבורנו. בתור משקיעים - היא לא פחות ממדהימה עבורנו. רוצים להשקיע באנרגיה ...
חברת ביטוח

להשקיע בחברות פינטק: הכסף גולש על גלי טכנולוגיה פיננסית

תחום הפיננסים עובר מתיחת פנים דיגיטלית בהשראת חברות פינטק ישראליות ובינלאומיות. אלה לקחו ועיצבו אותו מחדש באמצעות הטמעת טכנולוגיה פיננסית ששינתה את חיינו. מה זה ...
חברת ביטוח

מודל מימון המונים – אנחנו המשקיעים להם חיכינו

שיטת מימון המונים שינתה את חוקי המשחק. הדמוקרטיה הונחלה בסקטור ההשקעות של ישראל, וכעת, כל אחד ואחת מאיתנו יכולים להיקרא "משקיעים"

רוצים לגוון את תיק ההשקעות שלכם?

השאירו פרטים ונציגינו יחזרו בהקדם

מה היינו שמחים שתקחו מהאתר?

אתר "FinTech" הוקם בכדי להנגיש ולפשט עבור כלל הציבור הישראלי את המידע השימושי והממוקד ביותר מכל קצוות העולם הפיננסי |ביטוחים, משכנתאות, פנסיה והשקעות | חשוב לנו שתדעו כי בכל נושא כלכלי כזה או אחר - צוות FinTech אף פעם לא ישאיר אתכם לבד. אתם תמיד יכולים לבוא לאתר ולהשתמש במידע שנמצא כאן באתר.